Skip to content

Klimatyzacja w Warszawie

Klimatyzacja w Warszawie, profesjonalny montaż instalacji klimatyzacyjnych oraz serwis klimatyzacji – to jest zakres usług, którym zajmuje się firma ARTECH KLIMATYZACJA. Jesteśmy zorientowani na potrzeby klienta, prezentujemy profesjonalne podejście do powierzonych nam zadań. Przywiązujemy dużą wagę do jakości i estetyki wykonywanych przez firmę prac montażowych.

Cechuje nas wiarygodność, terminowość i szybkość wykonania zleconych nam robót. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży HVAC (wentylacji i klimatyzacji). Korzystamy z usług wysokiej klasy fachowców oraz sprawdzonych podwykonawców. Naszym klientom oferujemy dostęp do znanych i renomowanych marek globalnych; począwszy od klasy Standard, aż po marki klasy Premium. Montujemy wyłącznie markowe i sprawdzone na rynku urządzenia. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz interwencyjny w przypadku nagłych awarii lub pilnej potrzeby klienta. Działamy głównie na rynku warszawskim i województwa mazowieckiego.
W minionym roku poszerzyliśmy naszą ofertę o doradztwo, dobór, dostawę i montaż kompletnych układów POMP CIEPŁA przeznaczonych dla odbiorców indywidualnych! Mamy wielu zadowolonych klientów, którzy użytkują zamontowane przez nas systemy klimatyzacji oraz  powietrzne pompy ciepła (na cele produkcji cwu i co). Zapraszamy do kontaktu

klimatyzacja