Skip to content

Klimatyzacja dla domu Warszawa

Klimatyzacja dla domu Warszawa od firmy Artech Klimatyzacja. Realizujemy montaż klimatyzacji w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. W ramach świadczonej usługi oferujemy bezpłatną wizytę u klienta, podczas której uzgadniamy zapotrzebowanie na określony typ usługi, doradzamy jaki typ instalacji będzie w danej lokalizacji najkorzystniejszy oraz podpowiadamy w zakresie doboru urządzeń i sposobu wykonania instalacji.

Na życzenie klienta wykonujemy nieodpłatnie ofertę techniczno-handlową, która jest później podstawą do zawarcia umowy na wykonanie usługi dostawy, montażu i uruchomienia urządzeń. W większości przypadków klimatyzacji dla domu nie jest wymagane wykonanie projektu technicznego planowanej instalacji. W niektórych przypadkach, na życzenie klienta wykonujemy za opłatą koncepcję ramową instalacji klimatyzacyjnej.

Usługa wykonania montażu klimatyzacji dla domu dla klienta indywidualnego, nie prowadzącego działalności gospodarczej, do użytkowania klimatyzacji na jego własne potrzeby, opodatkowana jest stawką preferencyjną 8%.

Haier seria FLEXIS PLUS
klimatyzacja dla domu warszawa