Skip to content

Klimatyzacja dla biura

Klimatyzacja dla biura Warszawa od firmy Artech Klimatyzacja. Realizujemy montaż klimatyzacji w biurach i urzędach dla klientów instytucjonalnych prowadzących działalność gospodarczą. W ramach świadczonej usługi oferujemy bezpłatną wizytę u klienta, podczas której uzgadniamy zapotrzebowanie na określony typ usługi, doradzamy jaki typ instalacji będzie w danej lokalizacji najkorzystniejszy oraz doradzamy i podpowiadamy w zakresie doboru urządzeń oraz sposobu wykonania instalacji.

Na życzenie klienta w klimatyzacji dla biura Warszawa wykonujemy nieodpłatnie ofertę techniczno-handlową, która jest podstawą do zawarcia umowy na wykonanie usługi dostawy, montażu i uruchomienia urządzeń. W większości przypadków wymagane jest wykonanie projektu technicznego planowanej inwestycji. Wykonanie projektu technicznego, poprzedzonego w fazie uzgodnień koncepcją techniczną podpisaną przez uprawnionego projektanta jest odpłatne.

Cena za tę usługę uzależniona jest od wielkości systemu, konieczności koordynacji biegu tras instalacyjnych z innymi branżami oraz oczekiwanego terminu realizacji. W tym zakresie współpracujemy z doświadczonymi projektantami instalacji sanitarnych i klimatyzacyjnych.

W niektórych przypadkach na życzenie klienta przed wykonaniem projektu powykonawczego wykonanej instalacji sporządzamy wstępną koncepcję projektową instalacji klimatyzacji.

Jednostka kasetowa
klimatyzacja dla biura Warszawa